Robert Goździewicz

robert@noom-arch.pl

Architekt, pasjonat fotografii i motocykli, miłośnik książek, a w szczególności biografii.

Jestem absolwentem Wydziału Budownictwa i Architektury Politechniki Poznańskiej w roku 1996. Laureatem głównej nagrody w XV edycji Konkursu im. Władysława Czarneckiego na najlepszą prace studencką wydziału BiAPP w 1995 roku. Od 1996 do 2001r pracowałem jako asystent projektanta w poznańskiej pracowni Pentagram Architekci miedzy innymi przy przy projektowaniu hoteli sieci IBIS w Poznaniu, Zabrzu i Częstochowie.

Od 2001 roku prowadziłem własną pracownię architektoniczną ARMA Studio Architektoniczne Robert Goździewicz, od 2014 jestem wspólnikiem w Noom Sp. z o.o. Od poczatku mojej działalności starałem się nie koncentrować na jednej dziedzinie budownictwa. W moim portfolio oprócz wielu projektów domów jednorodzinnych oraz wnętrz mieszkalnych i użyteczności publicznej pojawiają się również obiekty budownictwa wielorodzinnego, zespoły zabudowy jednorodzinnej, budynki biurowe, handlowe, edukacyjne oraz hale magazynowe.

Dla Lumag Sp. z o.o. wykonywałem projekt obecnej siedziby firmy w Budzyniu, dla Aquaform Sp. z o.o. nowy budynek biurowy w Środzie Wlkp. oraz projekt wnętrz. Jestem autorem budynku biurowego centrum dystrybucyjnego Volkswagena w Komornikach pod Poznaniem. Wielokrotnie wykonywałem projekty termomodernizacyjne oraz projekt adaptacji i przebudowy zabytkowego ale od wielu lat popadajacego w ruinę XIX wiecznego budynku szkoły powszechnej na Centrum Aktywizacji Społecznej w Sępólnie Krajeńskim. Byłem autorem przebudowy i rozbudowy budynku Społecznej Szkoły Podstawowej Dębinka w Poznaniu, przedszkola w Warszawie oraz autorem projektu prac remontowych w zabytkowym budynku starego Ratusza w Gnieźnie. Obecnie współpracuję z firmą Goldbeck przy budowie wielu hal magazynowych, dystrybucyjnych i produkcyjnych w całej Polsce.