O pracowni

Pracownia istnieje od 2001 roku. Pierwotna nazwa ARMA Studio Architektoniczne, od roku jako Noom Sp. z o.o. Siedziba mieści się w Poznaniu, niemniej poza działaniem na rynku krajowym współpracujemy na co dzień z zagranicznymi firmami a także bierzemy udział w polskich i europejskich konkursach architektonicznych.

Przedmiot działalności – cały zakres projektowania architektonicznego – od projektów mebli, poprzez wnętrza do projektów budynków i zespołów architektonicznych, budownictwo mieszkalne, przemysłowe, komercyjne.

Największy nacisk kładziemy na jakość projektowanej architektury, ergonomię, jakość przestrzeni przez nas projektowanej oraz koszt proponowanych rozwiązań. Staramy się poznawać i wdrażać nowe technologie i rozwiązania mające wpływ na jakość naszej pracy i jej efekt. Każdy projektowany obiekt jest wynikiem głębokiej analizy otoczenia.

Staramy się traktować każdy temat jako nowe doświadczenie, które wykorzystujemy w przyszłości. Nie obce jest nam eksperymentowanie, szukanie nowych rozwiązań materiałowych, technologicznych i formalnych. Nawet najbardziej wymagające tematy, z którymi wcześniej nie mieliśmy styku, traktujemy jako nowe wyzwanie dopingujące nas do zgłębienia wiedzy niezbędnej do zmierzenia się z nim. Posiłkujemy się w swojej działalności specjalistami z różnych dziedzin, zdając sobie sprawę ze swoich ograniczeń na wielu płaszczyznach współczesnego budownictwa, tak aby finalnie mieć świadomość, że daliśmy z siebie wszystko.